Podświetlenie schowka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • daniolord
    Classic
    • 2010
    • 24

    Podświetlenie schowka

    Rekin Chlebojad, jest dobry serwis automatów w warszawie i drugi na śląsku
    problem w tym, że większość właścicieli pojazdów za bardzo wierzy w możliwości ASO

    ja właśnie odebrałem Honde z gwarancyjnej wymiany przekładni kierowniczej w ASO- auto ma niecałe 3 lata i 50Tkm- po wymianie przekladni ściąga, kierownica jest przekrzywiona pod katem 45 stopni i mam dyskotekę na desce bo jakiemuś głąbowi nie chciało się zaadaptować czujnika skrętu

    więc myślę, że nie narzekajmy na nasze skodziny bo inne marki mają nie lepiej :twisted:
    lepiej źle jechać niż dobrze iść ;]
  • karfin
    Drive
    • 2009
    • 79

    #2
    Podświetlenie schowka

    Witam. Mam mały problem. 1,5 roczny syn kuzyna pomagał mi przy rozbiórce schowka w O1 no i teraz mam oprawę żarówki + plastikowy element + sprężynkę osobno. Może mi ktoś pomóc w prawidłowym złożeniu tego ustrojstwa?? Albo jakieś zdjęcie całości jak ma wyglądać

    Komentarz

    • phrix
      L&K
      • 2007
      • 1000
      • Audi
      • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Skoda ma swoje pomysły

      Wystarczyło zastosować mikro włącznik ale oni wolą po swojemu ... :diabelski_usmiech

      A zapomniał bym o to Ci pewnie chodzi :

      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

      _

      Komentarz

      • karfin
        Drive
        • 2009
        • 79

        #4
        Hehe. Właśnie o to mi chodziło. Dzięki !!!

        Komentarz

        • ruwado
          RS
          • 2009
          • 14883
          • Octavia IV (NX3)

          #5
          Zamieszczone przez phrix
          Wystarczyło zastosować mikro włącznik ale oni wolą po swojemu ... :diabelski_usmiech
          Przemyślane rozwiązania... :haha:
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          Pracuję...